Elektronik Sigara ve Likit Rehberi

3 Başlıkta Puff Bar Nedir?

Puff Bar Nedir?

Puff Bar Neden Tercih Ediliyor?

Elektronik sigara sektöründeki en son ve heyecan verici trend. En sevdiğiniz elektronik sigara likitlerinin tüm lezzetini ve memnuniyetini sorunsuz bir şekilde sunabiliyorlar. Fakat Puff Barlar tam olarak nedir ve kullanım rahatlığı bize neler getiriyor?

Elektronik sigara kullanımı, en sevdiğiniz cihazda çektim yaptığınız anda, en sevdiğiniz likitin buharını içinize çektiğiniz anda başlayıp bitmez. Çoğu elektronik sigaradan keyif almaya başlamak için, aromalar, tanklar, teller, coiller, hava ayarı, watt ayarı ile demeler yapmak durumunda kalırız. İdeal lezzet ve doyum yoğunluğunu bulmak için cihazımızı, atomizerimizi veya yüksek güçlü hazır coilli modlarınızı ayarlamak, kurmak durumunda kalırız.

Ancak elektronik sigara cihazları ve likitlerde olduğu gibi, tüm elektronik sigaralar aynı sonucu veremiyor ve kişisel ihtiyaçlarımız büyük ölçüde farklılık gösteriyor. Bazıları için, birçok esigara kitinin sunduğu özelleştirmeler ve tüm bu ayarlar ve  hızlı, tatmin edici bir rahatlama isteyenler için bir engel veya zorluk gibi gelebilir.

Bazılarımız için, ne kadar kompakt ve hafif olursa olsun, yanımızda bir esigara kiti taşımak kolaylıktan uzaktır, özellikle de cihazlarının pillerinin bitmesi, likitin tükenmesi, coilin yanması göz önüne alındığında yanımızda bir sürü yedek gerekebilir.

Endüstrinin son zamanlarda bütün dikkatini verdiği ve Puff Bar olarak bilinen bu yeni tek kullanımlık cihazlar, her yönüyle hızlı ve bol aromalı bir elektronik sigara deneyimi talebini karşılayan elektronik sigaralardır.

Kullan at elektronik sigaralar

Puff Bar Tam Olarak Nedir?

Tek kullanımlık e-sigara cihazları veya bilinen adıyla Puff barlar(firma adıdır aslında), önceden doldurulmuş bol aromalı ve lezzetli bir likit ile önceden şarj edilmiş olarak gelir. Ambalajından çıkarılarak doğrudan kullanılmaya hazırdır. Mümkün olduğunca ince, şık ve hafif olacak şekilde tasarlanan bu tek kullanımlık ürünler, bir kalem boyutundan daha küçüktür ve bu da onların kullanımıyla birlikte taşınmasını da oldukça kolaylaştırır.

Puff Bar konsepti tam olarak yeni değil aslında. Hatta o kadar da devrim niteliğinde bir konsept değil. Benzer cihazlar, yaklaşık yirmi yıl önce elektronik sigaranın doğuşunda ortaya çıkmışlardı. Fakat elektronik sigara kitleri daha sofistike daha çekici hale geldiğinde gözden düştüler. Kullanım istekleri ve teknoloji geliştikçe, modern puf barlarımız da artık daha güzel tatlar, daha yüksek tatmin olanakları ve güzel tasarımlar sunabiliyor.

Nefes sayıları bir markadan diğerine farklılık gösterse de, çoğu kullan at elektronik sigara yaklaşık 1500-4000 nefes verecek şekilde kalibre edilmiştir, bu sayı kabaca 100 geleneksel sigara paketine eşdeğer sayılabilir. Ne kadar sigara içtiğinize bağlı olarak, tek bir kullan at cihaz sizi en az iki veya üç gün götürebilir. Kimilerini bir hafta hatta on gün bile götürdüğü söylenmekte.

Kullan at elektronik sigaranız ömrünün sonuna geldiğinde, onu atmanız ve yenisiyle değiştirmeniz yeterlidir. Eğer sigara içen biriyseniz ve bu ürünler size elektronik sigaraya en yumuşak geçişi sağlıyorsa, sitemizde veya diğer satıcılarda bulunan daha gelişmiş elektronik sigara cihazlarının zenginliğini keşfetmek için harika bir başlangıç ​​noktası oluşturabilirler.

Bu açılardan bakıldığından kullan at bu ürünler, kullanım kolaylığı, taşıma kolaylığı ve hemen kullanılabilme şansı sunan elektronik sigaraya başlangıç yapılabilecek hazır ürünlerdir.

Puff Barlar Ne Tür Likit Kullanır?

Çoğu kullan at elektronik sigaranın bir nikotin tuzlu likit (salt likit) içerdiğini göreceksiniz. Nikotin Tuzları, geleneksel likitlerde yaygın olarak bulunan normal serbest baz nikotinden farklıdır. Bunun sebebi, düşük PH’ları daha yüksek bir nikotin oranı sağlanırken boğazda tahriş oluşturmaması ve içimlerinin rahat olmasıdır. Bu, salt nikotin likitlerini yeni kullanıcılar için mükemmel bir seçim haline getirir. Bu durum sigarayı daha yeni bırakmış olanlar veya bırakmak isteyenler için ideal olabilir, Çünkü sigaraya yani nikotine olan arzularını daha hızlı, daha güçlü bir şekilde tatmin etmek mümkün olabilir.

Puff Barlar geleneksel sigaraların biçimini, ağırlığını ve kullanımını çok iyi bir şekilde taklit ettiği de düşünüldüğünde;  üreticilerin bu tip kullan at elektronik sigaralarda en hızlı şekilde nikotin ihtiyacını gidermeyi sağlamak için nikotin tuzlu salt likit kullanması mantıklıdır. Ancak burada çok sık çekim yapmamaya ve gün içerisinde haddinden fazla kullanmamaya dikkat etmek gerekmektedir.

Puff Barlar Kimler İçindir?

Tek kullanımlık elektronik sigaraların çekiciliği inanılmaz derecede basit olmalarıdır aslında. Elektronik sigarayı merak eden ancak nasıl başlayacağından emin olamayan sigara tiryakileri için mükemmeldirler. Bu ürünler, bobinler, tanklar, teller, pamuklar, watt değerleri, dirençler gibi birçok elektronik sigara ayrıntılarından herhangi biri hakkında hiçbir şey öğrenmek zorunda kalmadan elektronik sigara içmenin keyfini çıkarmanın harika bir yoludur. Biz eski kullanıcılar için bu ayrıntıların her biri birer keyif kaynağı olsa da bunlar aslında yeni kullanıcılar için birer zorluktur. Bu yüzden bu durum, kullan at cihazları hemen hemen herkes için basit ve tatmin edici bir çözüm haline getirir.

Aslında bu tip cihazların kalabalıklar arasında kullanımı, istenildiğinde cebe konulup, istenildiğinde hemen çıkarılıp içilebilmesi çoğu insan içinde cezbedici bir durum. Yani eğer elektronik sigara kullanmak isteyen ama geleneksel cihazların büyüklüğünden, çıkardığı yoğun buhardan, ayrıtınlarından dolayı bir türlü elektronik sigaraya geçiş yapamayanlardan biriyseniz bu kullan at cihazlar tam da size göre olabilir.

Ve tabi bütün bunların yanında nargile sevdalıları içinde bol aromasıyla bu tip cihazlar çok iyi bir alternatif olabiliyor. Açıkçası bu cihazlar bir çok sigara tiryakisinin sigaradan kurtulmasına zemin hazırlayabilir.

En güncel kullan at elektronik sigaraları sitemizden de temin edebilirsiniz.

One thought on “3 Başlıkta Puff Bar Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir