Crazyboy Likit

Crazyboy Coffee Latte Likit

30,0035,00
Kahveli likit severler bu tarife bayılacaklar! En kaliteli kahve çekirdekleri özenle kavrulup süt notalarıyla yumuşatıldı. Coffee latte kahvenin en lezzetli hali!

Crazyboy Banana Cream Likit

30,0035,00
Üzerine hindistan cevizi rendelenmiş, tadına doyamayacağınız lezzette bir muzlu puding tarifi. Crazyboy banana cream vazgeçemeyeceğiniz yeni gözde likitiniz olacak!

Crazyboy Caffe House Likit

30,0035,00
Alman gastronomisinin göz bebeği olan tariflerden elmalı pasta/tart lezzeti sizler için özenle bir likit haline getirildi. Crazyboy Caffe House pastane grubunun yeni kralı!

Crazyboy Castle Long Likit

30,0035,00
Dünyaca ünlü, gurmelerin ve en elitist buharcıların bile gönlünü kazanmayı başarıp onlarca lezzet ödülünün sahibi meşhur likit tarifi Crazyboy imzasıyla şimdi sizlerle... Crazyboy castle long şimdiye kadar yapılmış en başarılı castle long klonu!

Crazyboy Coffee Likit

30,0035,00
Bütün Dünya milletlerinin denemek için adeta birbirleriyle yarıştıkları, Türk mutfağının ve kültürünün göz bebeği ürünlerinden biri olan Türk kahvesini, sizler için damla sakız ekleyerek damla sakızlı türk kahvesi likit tarifi haline getirdik.

Crazyboy Crazy Man Likit

30,0035,00
Taze, sulu ve organik orman meyvelerinden oluşan, oldukça hoş kokulu, damak çatlatan bir meyve kokteyli. Crazyboy crazy man sizlerle...

Crazyboy Fruit Special Likit

30,0035,00
Leziz, sulu ve kıpkırmızı meyveler menthol serinliğiyle servise hazır! Çilek, karpuz ve kırmızı orman meyveleri notaları barındıran bu özel tarif meyve severleri mest etmeye geliyor! Fruit special şimdi sizlerle! Hazır olun, çünkü bu denediğiniz en lezzetli meyveli likit olacak!

Crazyboy Grandmaster Likit

30,0035,00
Fıstık ezmesi, karamel, vanilya ve muzdan oluşan nefes kesici bir tarif. Cuttwood imzasını taşıyan Dünyaca ünlü grandmaster likit şimdi Crazyboy güvencesiyle sizlerle!

Crazyboy Iceberg Summer Likit

30,0035,00
Tropikal orman meyveleri tek bir çatı altında toplanıp, nane ve menthol ferahlığıyla servis edildi. Leziz, sulu ve canlandırıcı bir tarif! Naneli likit arayanlar Iceberg Summer'a bayılacaklar!

Crazyboy Kanzi Likit

30,0035,00
Çok lezzetli, çok sulu... Karpuz ve çileğin eşsiz uyumundan çıkan efsane tarif: Kanzi likit , şimdi Crazyboy çatısı altında.

Crazyboy Lemon Tart Likit

30,0035,00
Dünyayı kasıp kavuran Dinner Lady'nin fenomen tarifi leziz mi leziz limonlu tart tarifi şimi Crazyboy imzasıyla sizlerle. Sizi en başarılı Lemon tart likit klonunu denemeye davet ediyoruz!

Crazyboy Melon Garden Likit

30,0035,00
Yumuşacık ağızda dağılan krema ile süslenmiş, ferahlatıcı bir kavun lezzeti...  Crazyboy Melon Garden, şimdi Esigaralikiti.com bünyesinde!

Crazyboy Muffin Man Likit

30,0035,00
Usta bir aşçının özenle hazırladığı tarçınlı, elmalı ve karamelli bir muffin. Meşhur One Hit Wonder tarifi muffin man likit crazyboy güvencesiyle sizlerle!

Crazyboy Oreo Likit

30,0035,00
1912 yılından beri Amerika'nın ve Dünya'nın en çok satılan bisküvi markası... İki çıtır, çikolatalı bisküvi arasında yumuşacık kremasıyla mest eden bir ürün. Crazyboy güvencesiyle, oreolu likit şimdi satışta!

Crazyboy Sütlaç Likit

30,0035,00
Türk mutfağının gözde tatlılarından olan sütlaç, crazyboy ekibi tarafından özenle likit haline getirildi! Sütlaç likit olur mu diyorsanız, bu ürün sizi çok şaşırtacak.

Crazyboy Tobacco Likit

30,0035,00
İthal Amerikan tütün yaprakları özenle hasat edildi ve harmanlandı. Crazyboy Tobacco ile şimdiye kadarki en leziz tütün tecrübesine hazır olun!

Crazyboy Tribeca Likit

30,0035,00
Karamel, kahvaltılık mısır gevreği, bal, muz, karışık çerez ve odunsu tütünden oluşan oldukça komplike ancak bir o kadar da lezzetli bir tarif; Crazyboy Tribeca!

Crazyboy Tropicana Likit

30,0035,00
Ananas, cennet meyvesi, papaya, mango gibi tropikal kuşağın gözde meyveleri özenle toparlanıp, leziz bir meyve kokteyli halinde bir araya getirilerek crazyboy tropicana adını aldı.

Crazyboy Unicorn Milk

30,0035,00
Cuttwood'un yaşayan efsanesi Unicorn Milk, hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Şimdiye kadar yapılmış en başarılı klon ünvanıyla Crazyboy Unicorn Milk karşınızda!

Crazyboy Woman Likit

30,0035,00
Özenle hazırlanmış, dumanı üstünde bir çikolatalı anne keki. Crazyboy Woman pastane grubu likitleri sevenlerin gönlünü çalacak! Şimdiye kadar tecrübe ettiğiniz en leziz çikolatalı likit deneyimi.
Sepet

Giriş Yapın

Hesabınız yok mu?