Gastly Likit

Likit Gastly 8 Çeyrek

55,00
Kaliteli bileşenlerin deneyimle harmanlanması ve özenle üretilen meyveli gevrek ve kremalı süt aromalı likit. 8 Çeyrek ile başka bir dünyaya yolculuğa ne dersiniz?

Likit Gastly Boss Reserve

55,00
Vape camiasının klasikleri arasında yerini alan Boss Reserve kaliteli bileşenler ve Gastly Likit deneyimi ile sizler için özenle üretildi.  Yoksa siz hala bu elikiti denemediniz mi?

Likit Gastly Çikolata (Chocolate)

55,00
Kaliteli bileşenlerin deneyimle harmanlanması ve özenle üretilen çikolatalı süt aromalı likitiniz. Sizi çocukluğunuza götürebilir.

Likit Gastly Coffee – Kahve

55,00
Kaliteli bileşenlerin deneyimle harmanlanması ve özenle üretilen kahve aromalı likitiniz. Gastly Coffee size muhteşem bir nescafe deneyimi yaşatacak.

Likit Gastly Cola Lemon

55,00
Kaliteli bileşenlerin deneyimle harmanlanması ve özenle üretilen kola aromalı likitiniz. Gastly Cola lemon size muhteşem bir içecek deneyimi yaşatacak.

Likit Gastly Fog Milk

55,00
Gastly Premium tecrübesi ve kalitesiyle hazırlanan Fog Milk Likit çilekli, sütlü ve pürüzsüz lezzetiyle sizlerle. En sevilen elikitler arasındaki bu lezzeti siz de deneyin.

Likit Gastly Frozen

55,00
Gastly Premium tecrübesi ve kalitesiyle hazırlanan Frozen Likit çilekli, üzümlü ve buz gibi ferahlatıcılığıyla sizlerle. En cüretkar elikitler arasındaki bu lezzeti siz de mutlaka deneyin.

Likit Gastly Kanzi

55,00
Unutulmaz lezzetler serisinden kaliteli bileşenler ve ustalıkla üretilen çilek, karpuz ve kivi aromalı likitiniz. Gastly Kanzee tadıyla damağınızda iz bırakacak.

Likit Gastly Mammamia (Cheesecake)

55,00
Pastane aroması severler burada mı?. Karşınızda nefis bir çilekli, böğürtlenli cheesecake. Gastly Mammamia damak çatlatan tadıyla sizi de mutluluğa boğacak.

Likit Gastly Megamelon

55,00
Yine bir klasik lezzet Megamelon.  Gastly Premium özen ve kalitesiyle hazırlanan bu tropikal lezzet fırtınası sizi de etkisi altına alacak. Kavun, mango ve papayalı egzotik içeceğiniz hazır.

Likit Gastly Mojito

55,00
Gastly Premium özen ve kalitesiyle hazırlanan, sizi tropikal plajlara götürecek mojitolu likitiniz. Büyüleyici ve ferah bu içeceğin neden çok sevildiğini siz de anlayacaksınız.

Likit Gastly Redbull

55,00
Kanatlandıran enerji içeceği tadında kaliteli bileşenler ve ustalıkla üretilen likitiniz. Gastly Redbull sizi de uçuracak.

Likit Gastly Rigel

55,00
Gastly Premium likitin değişik tatlar serisinden bir bomba daha. Rigel sizi nefis yaban mersinleri ile berry familyasının ekşi tatlı tatlarıyla bezenmiş rüyasına çağırıyor.

Likit Gastly Sirius

55,00
Limon severlerin aradığı pastane lezzeti burada. Taze sıkılmış limon suyu ile hazırlanan nefis krema tatlı kurabiye ile buluştu. Gastly Premiumdan yeni bir efsane daha.

Likit Gastly Special (Tütün)

55,00
Uzmanlıkla ve özenle seçilen tütün yapraklarının tatlı baharatlar ile harmanlanması ve özenle üretilen likitiniz. Gastly Special size farklı bir deneyim yaşatacak.

Likit Gastly Vega

55,00
Gastly Premiumdan meyvelerin dans ettiği fresh bir tat daha. Vega size eşsiz bir elma, şeftali, çilek ve buz tadı sunuyor. Kaliteli bileşenler ve ustalıkla harmanlanmış bu likit sizi de mest edecek.

Likit Gastly Wezen

55,00
Wezen denildiğinde sizin de aklınız başınızdan gidecek. Gastly Likit tecrübesiyle hazırlanan bu tropikal meyveler kokteylli likit, damaklarda tam bir lezzet patlaması etkisi yaratıyor.

Likit Gastly Zıkkım

55,00
Tatlı, hafif ama doyurucu ve bol fıstıklı bir krema tadına en dersiniz. Alt notalardaki çerez tatları ile zenginleşen gün boyu içilebilecek lezzet bombası. Sizin de vaz geçilmeziniz olabilir.

Gastly Premium 2016 yılından beri üretim yapmakta olan İstanbul merkezli bir firmadır. Üretimlerinde sadece en yüksek saflığa sahip, en yüksek kalitede ham maddeler ve profesyonel karıştırma ve dolum ekipmanları kullanmaktadır.
yılların getirmiş olduğu üretim ve satış tecrübesini üstün kalite standartları ile harmanlayarak her türlü damak zevkine hitap edebilecek, herkes tarafından sevilerek tüketilen elektronik sigara ürünlerini kullanıcılar ile buluşturmaktadır.
Bugün portföyünde binlerce mutlu müşterisi olan olan firma artık esigaralikiti.com çatısı altında sevenleriyle buluşmaya devam etmektedir.

Sepet

Giriş Yapın

Hesabınız yok mu?