Gastly Salt

Gastly Salt Likit 8 Çeyrek

70,00
Kaliteli bileşenlerin deneyimle harmanlanması ve özenle üretilen meyveli gevrek ve kremalı süt aromalı salt likit. 8 Çeyrek ile başka bir dünyaya yolculuğa ne dersiniz?

Gastly Salt Likit Boss Reserve

70,00
Elektronik sigara kullanıcılarının klasikleri arasında yer alan Boss Reserve Salt Likit kaliteli bileşenler ve Gastly tecrübesi ile sizler için özenle üretildi.  Yoksa siz hala bu e-likiti denemediniz mi?

Gastly Salt Likit Chocolate

70,00
Kaliteli bileşenlerin deneyimle harmanlanması ve özenle üretilen çikolatalı süt aromalı salt likit. Gastly chocolate sizi de çocukluğunuza götürebilir.

Gastly Salt Likit Coffee – Kahve

70,00
Kaliteli bileşenlerin deneyimle harmanlanması ve özenle üretilen kahve aromalı salt likit. Gastly Coffee size muhteşem bir nescafe deneyimi yaşatacak.

Gastly Salt Likit Cola Lemon

70,00
Kaliteli bileşenlerin deneyimle harmanlanması ve özenle üretilen kola aromalı salt likit. Gastly Cola lemon size muhteşem bir içecek deneyimi yaşatacak.

Gastly Salt Likit Fog Milk

70,00
Gastly Premium tecrübesi ve kalitesiyle hazırlanan Fog Milk Salt Likit; çilekli, sütlü ve pürüzsüz lezzetiyle sizlerle. En sevilen e-likitler arasındaki bu lezzeti siz de deneyin.

Gastly Salt Likit Frozen

70,00
Gastly Premium tecrübesi ve kalitesiyle hazırlanan Frozen Salt Likit çilekli, üzümlü ve buz gibi ferahlatıcılığıyla sizlerle. En cüretkar elikitler arasındaki bu lezzeti siz de mutlaka deneyin.

Gastly Salt Likit Kanzi

70,00
Unutulmaz lezzetler serisinden kaliteli bileşenler ve ustalıkla üretilen çilek, karpuz ve kivi aromalı salt likit. Gastly Kanzee tadıyla damağınızda iz bırakacak.

Gastly Salt Likit Mammamia

70,00
Pastane aroması severler burada mı? Karşınızda nefis bir çilekli, böğürtlenli cheesecake. Gastly Salt Likit Mammamia damak çatlatan tadıyla sizi de mutluluğa boğacak.

Gastly Salt Likit Mega melon

70,00
Yine bir klasik lezzet Mega melon.  Gastly özen ve kalitesiyle hazırlanan bu tropikal lezzet fırtınası sizi de etkisi altına alacak. Kavun, mango ve papayalı egzotik içeceğiniz hazır.

Gastly Salt Likit Mojito

70,00
Gastly Premium özen ve kalitesiyle hazırlanan, sizi tropikal plajlara götürecek mojito aromalı salt likit. Büyüleyici ve ferah bu içeceğin neden çok sevildiğini siz de anlayacaksınız.

Gastly Salt Likit Redbull

70,00
Kanatlandıran enerji içeceği tadında kaliteli bileşenler ve ustalıkla üretilen salt likit. Gastly Redbull muhteşem tadıyla sizi de uçurabilir!

Gastly Salt Likit Rigel

70,00
Gastly Premiumun değişik tatlar serisinden bir bomba daha. Rigel salt likit sizi nefis yaban mersinleri ile berry familyasının ekşi tatlı tatlarıyla bezenmiş rüyasına çağırıyor.

Gastly Salt Likit Sirius

70,00
Limon severlerin aradığı pastane lezzeti burada. Taze sıkılmış limon suyu ile hazırlanan nefis krema tatlı kurabiye ile buluştu. Gastly'den yeni bir efsane salt likit daha.

Gastly Salt Likit Special Tütün

70,00
Uzmanlıkla ve özenle seçilen tütün yapraklarının tatlı baharatlar ile harmanlanması ve üstün kaliteyle üretilen salt likit. Gastly Special size farklı bir deneyim yaşatacak.

Gastly Salt Likit Vega

70,00
Gastly Premiumdan meyvelerin dans ettiği fresh bir tat daha. Vega size eşsiz bir elma, şeftali, çilek ve buz tadı sunuyor. Kaliteli bileşenler ve ustalıkla harmanlanmış bu salt likit sizi de mest edecek.

Gastly Salt Likit Wezen

70,00
Wezen denildiğinde sizin de aklınız başınızdan gidecek. Gastly tecrübesiyle hazırlanan bu tropikal meyveler kokteylli salt likit, damaklarda tam bir lezzet patlaması etkisi yaratıyor.

Gastly Salt Likit Zıkkım

70,00
Tatlı, hafif ama doyurucu ve bol fıstıklı bir krema tadına en dersiniz. Alt notalardaki çerez tatları ile zenginleşen gün boyu içilebilecek lezzet bombası. Zıkkım salt likit sizin de vaz geçilmeziniz olabilir.
Sepet

Giriş Yapın

Hesabınız yok mu?