Genel

All Day Likit Bull’s

50,00
All Day likit kırmızı meyvelerin tatlılığı ile ahududu ekşiliği ve hafif mentol aromasıyla serin bir yaz meltemi gibi içinizi serinletirken sizi meyveye doyuracak.

All Day Salt Likit

75,00
All Day salt likit kırmızı meyvelerin tatlılığı ile ahududu ekşiliği ve hafif mentol aromasıyla serin bir yaz meltemi gibi içinizi serinletirken sizi meyveye doyuracak.

Asap Grape Likit Bull’s

50,00
Taze, sulu, tatlı ve olgun kara üzümlerden yapılan bol lezzetli ve aromatik üzüm suyuna eklenen iki küp buzla serinleticilik kazanan lezzet bombası Asap grape likit.

Asap Grape Salt Likit

75,00
Taze, sulu, tatlı ve olgun kara üzümlerden yapılan bol lezzetli ve aromatik üzüm suyuna eklenen iki küp buzla serinleticilik kazanan lezzet bombası Asap grape salt likit.

Baby Biscuit Likit Bull’s

50,00
Bull's VapedenBaby Biscuit likit, size çocukluğunuzdan hatırladığınız nefis bir lezzet sunuyor. Herkesin sevgilisi ve damaklarda yer eden efsane cici bebe keyfine hazır mısınız?

Baby Biscuit Salt Likit

75,00
Bull's VapedenBaby Biscuit salt likit, size çocukluğunuzdan hatırladığınız nefis bir lezzet sunuyor. Herkesin sevgilisi ve damaklarda yer eden efsane cici bebe keyfine hazır mısınız?

Boss Reserve Likit Bull’s

50,00
En çok bilinen likitlerden Boss Reserve Bull's farkıyla. Bol tatlı muz kremasıyla bezenmiş kavrulmuş fıstık, fındık, kahvaltılık gevrek ve bal aromasının efsanevi uyumu.

Boss Reserve Salt Likit

75,00
En çok bilinen likitlerden Boss Reserve Bull's farkıyla. Bol tatlı muz kremasıyla bezenmiş kavrulmuş fıstık, fındık, kahvaltılık gevrek ve bal aromasının efsanevi uyumu artık Salt likit.

Calipter Cow (Zıkkım) Likit Bull’s

50,00
Yerli likitlerin efsanesi zıkkım. Bull's Calipter Cow size  bol fıstıklı, çerezli, kremalı ve hafif vanilyalı bu gün boyu kullanabileceğiniz muhteşem tatlı özel bir likit sunuyor.

Calipter Cow Zıkkım Salt Likit

75,00
Yerli likitlerin efsanesi zıkkım. Bull's Calipter Cow size  bol fıstıklı, çerezli, kremalı ve hafif vanilyalı bu gün boyu kullanabileceğiniz muhteşem tatlı özel bir salt likit sunuyor.

Castle Long Likit Bull’s

50,00
Cutwood firmasının en sevilen tatlarından Castle Long. Bol hindistan cevizi içerisine kavrulmuş badem parçacıkları, vanilya ve bourbon eklenerek hazırlandı.

Castle Long Salt Likit

75,00
Cutwood firmasının en sevilen tatlarından Castle Long Salt Likit. Bol hindistan cevizi içerisine kavrulmuş badem parçacıkları, vanilya ve bourbon eklenerek hazırlandı.

Chef Likit Bull’s

50,00
Kavunlu likitlerde bir türlü aradığınız tadı bulamadınız mı? Kavunlu şekerli sakız ve alttan gelen hafif serinlik hissiyle Bull' Chef Likit tam aradığınız tat olabilir.

Chef Salt Likit

75,00
Kavunlu likitlerde bir türlü aradığınız tadı bulamadınız mı? Kavunlu şekerli sakız ve alttan gelen hafif serinlik hissiyle Bull' Chef Likit tam aradığınız tat olabilir.

Chocolate Donut Likit Bull’s

50,00
Chocolate Donut işini iyi yapan o meşhur pastaneden almışçasına ağzınızda tat bırakacak. Bu muhteşem tatlı likit Bull's tarafından sizin için özenle ve kaliteli malzemelerle hazırlandı.

Chocolate Donut Salt Likit

75,00
Chocolate Donut işini iyi yapan o meşhur pastaneden almışçasına ağzınızda tat bırakacak. Bu muhteşem tatlı salt likit Bull's tarafından sizin için özenle ve kaliteli malzemelerle hazırlandı.

Coffee Likit Bull’s

50,00
Aradığınız kahveli likiti bir türlü bulamadınız mı? Bull's Kalitesiyle üretilen Coffee Likit tam size göre. Yumuşak içimi, nefis tadı ve kokusuyla hatırı var.

Coffee Salt Likit

75,00
Aradığınız kahveli likiti bir türlü bulamadınız mı? Bull's Kalitesiyle üretilen Coffee Salt Likit tam size göre. Yumuşak içimi, nefis tadı ve kokusuyla hatırı var.

Cola Jelibon Likit Bull’s

50,00
Yumuşak ve lezzetli kola tadında yumuşak şekerlemeleri siz de sever miydiniz? Bull's likit Cola Jelibon tadıyla çocukluğunuzu size geri getiriyor.

Cola Jelibon Salt Likit

75,00
Yumuşak ve lezzetli kola tadında yumuşak şekerlemeleri siz de sever miydiniz? Bull's salt likit Cola Jelibon tadıyla çocukluğunuzu size geri getiriyor.
Sepet

Giriş Yapın

Hesabınız yok mu?