Pod Mod Cihazlar

Drag Nano 2 Kit

698,11

Drag Nano 2 Pod Mod, küçük ama güçlü bir gövde, 20W maksimum güç, dahili 800mAh pil ile küçük zarif ama güçlü. Cihazın seçim yapabileceğiniz akıllı modu ve 3 ayarlanabilir güç modu vardır. 3 farklı renkteki LED ışıklar sizin ateşleme gücünü ve pil durumunu görmenizi sağlar.

Justfog C601 Pod

377,36
Justfog ürünleri arasında hem iç piyasada hem de dış piyasada müthiş bir başarı yakalamış, tüm zamanların en popüler pod cihazlarından olan c601 pod, şimdi websitemizde satışta!

Justfog Minifit Pod

641,51
Fiyat performans canavarı olarak son yıllarda buhar piyasasını kasıp kavuran Dünyaca ünlü minifit pod şimdi stoklarımızda! Kendisi küçük, performansı ise adeta bir dev olan bu poda bayılacaksınız! Kaçırmadan hemen alın, sadece stoklarla sınırlı!

Justfog Minifit S Pod

528,30
Minifit efsanesi S serisiyle devam ediyor. Bu inanılmaz küçüklükteki podu yanınızda taşırken asla yorulmayacaksınız. Küçük ama performansı ile sigarayı aratmayan bu pod cihaz sizin de gözdeniz olacak.

Smok IPX 80 Pod

1.018,87
Smok markasının en yeni ürünlerinden Smok IPX 80 Pod Kit güç ve dayanıklılığın bir arada olduğu sportif bir pod. IP67 koruma sertifikasına sahip olan Smok IPX 80 Pod, sadece toza ve darbeye dayanıklı olmakla kalmıyor, aynı zamanda su geçirmezlik de sunuyor.

Smok Nord 5 Pod

981,13
Efsaneleşen serinin son üyesi Smok Nord 5 Pod mod elektronik sigara. Dahili 2000 mAh şarj edilebilir pil kullanan 80 watt'lık ufak ama güçlü bir elektronik sigara cihazıdır. Smok Nord 5 pod mod, çinko alaşımlı bir kasadan yapılmıştır, Dart veya Deri kaplama olarak farklı dokularda tercih edilebilir.

Smok Rolo Badge Pod Kit

716,98
Pod konusunda piyasanın en dişli üreticilerinden biri olan Smoktech imzalı, mini bir aroma canavarı smok rolo badge pod websitemizdeki yerini aldı!

Smok Wave Pod Kit

792,45
Kibar görüntüsüyle kullanıcıları cezbederken, yüksek performansıyla da sizlere sigarayı aratmayacak son teknoloji smok wave websitemizdeki yerini aldı!

Uwell Caliburn G2

886,79
Uwell Caliburn G2, elektronik sigara kullanıcıları için harika bir seçenektir. Özellikle, kolay kullanım ve güçlü performans arayanlar için uygun bir cihazdır. Cihaz, 2ml likit kapasitesine sahiptir ve 690mAh pil kapasitesine sahiptir. Bu, cihazı uzun süre kullanmanızı sağlar. Ayrıca cihazın, çıkış gücü 18W'dur.

Uwell Caliburn X Pod

962,26
Uwell Caliburn X, cihazı iki saniye içinde beş kez tıklayarak açmak ve kapatmak için kullanılan tek bir düğmeye sahiptir. Böylece karışık menülerde gezinme ihtiyacı duymazsınız. Nefes sensörü aktivasyonu sayesinde, içmeye başlamak için ağzınıza götürüp bir nefes çekmeniz yeterlidir.

Vaporesso Osmall Pod

396,23
Vaporesso markasının fiyat performans canavarı, pod piyasasını adeta kasıp kavuran vaporesso osmall pod, piyasadaki en uygun fiyatla şimdi esigaralikiti.com bünyesinde!

Vaporesso Swag PX80

1.150,94
Vaporesso Swag PX80, tüm gün kullanılabilecek yüksek kaliteli bir e-sigara isteyen kullanıcılar için idealdir. Daha büyük modlarda bulunan işlevsellik özellikleri ile birlikte gelen çarpıcı bir cihazdır. Bunu kullanım kolaylığı ve dokunma hissi gayet iyi olan metal/materyal gövde ile birleştirdiğinizde PX80 benzer ürünlerden daha şık ve kullanışlıdır.
Sepet

Giriş Yapın

Hesabınız yok mu?