Puff Bar

Drag Bar F8000 Puff Bar

433,96
Yüksek likit kapasitesi ile daha uzun çekim ömrü sunan en yeni lezzet bombası.  Yenilikçi ve güven veren tasarımıyla Drag F8000 Puff Bar son nefese kadar yoğun ve özgün muhteşem aromalarıyla karşınızda. Sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Elf Bar 1500 Çekim

235,85
Adıyla efsaneleşen puff bar markası Elf Bar 1500 çekimlik ürünüyle karşınızda. Birbirinden lezzetli ve doyurucu premium aromalar sizi de neşelendirecek.

Elf Bar BC4000 Puff Bar

349,06
Adıyla efsaneleşen puff bar markası Elf Bar 4000 çekimlik ürünüyle karşınızda. Birbirinden lezzetli ve muhteşem bu aromalar sizi de girdabına alacak.

Elf Bar BC5000 Puff Bar

386,79
Adıyla efsaneleşen puff bar markası Elf Bar 5000 çekimlik yeni ürünüyle kalbinizi fethedecek. Birbirinden lezzetli ve muhteşem aromalar artık daha uzun keyif sunuyor.

Elf Bar BC6000 Puff Bar

358,49
Adıyla efsaneleşen puff bar markası Elf Bar BC6000 çekimlik yeni ürünüyle kalbinizi fethedecek. Birbirinden lezzetli ve muhteşem aromalar artık daha uzun keyif sunuyor. En yeni puff barlar için bizi takipte kalın.

Glow Stick 2600 Puff Bar

283,02
Kullan at puff bar sektörünün yeni oyuncusu glow stick 2600. Tadına doyulmaz muhteşem lezzetleri  ve ışıklı cool görünümüyle elinizden bırakamayacağınız sorunsuz tatlı buhar makinesi.

Nord Bar 4000 Puff Bar

339,62
Sektörün öncülerinden Smok firmasının pod kralı Nord adıyla ürettiği yeni puff bar. Yüksek kalite, deneyim ve tabiki lezzetli aromalar. 4000 çekimlik bu ürün sarj edilebilir yapısıyla likitinin son damlasına kadar size hizmet edecek.

Saltica Enjoy Puff Bar 10000

471,70
Salt ürünleriyle ülkemizde çok sevilenler arasına giren ve her daim aranan Saltica firmasından yeni bir bomba. Enjoy puff bar ürünleri size de uzun soluklu bir lezzet patlaması yaşatacak.

Tugboat Evo 4500 Puff Bar

315,09
19 farklı muhteşem lezzeti, mesh coili ve yüksek performansıyla gönüllerde taht kuran puff bar Tugboat Evo 4500 istediğiniz anda istediğiniz yerde.

Tugpod Ultra 6000 Puff Bar

386,79
Tugpod Ultra 6000 Puff Bar tarz yaratan tasarımlarıyla uzun kullanım ömrü ve karşı konulmaz lezzetleriyle size de uzun süreli keyifli anlar yaşatacak. Yeniden şarj edilebilir güçlü bataryasıyla şimdi stoklarda.

Vozol Alien 4000 Puff Bar

349,06
Yüksek likit kapasitesi, muhteşem tatları ve şarj edilebilir kompakt tasarımıyla yenilikçi kullan at buhar makinesi. Sen de tarzını yansıtacak çeşidi seç!

Vozol Alien 5000 Puff Bar

377,36
Yüksek likit kapasitesi ile daha uzun çekim ömrü. Parlak tasarımıyla Vozol 5000 Alien Puff Bar son nefese kadar yoğun ve özgün muhteşem aromalar sunuyor.

Vozol Gear 10000 puff

481,13
Vozol Gear 10000, Vozol’un Outdoor tarzında e sigara dünyasına kazandırdığı en yeni cihaz. VAMT Mesh Coil teknolojisi ile  daha gerçekçi ve daha doğal aromalar sunan bu cihaz sizi de maceraya çağırıyor.

Vozol Star 6000 Puff Bar

377,36
Yüksek likit kapasitesi ile daha uzun çekim ömrü sunan en yeni lezzet bombası.  Yenilikçi tasarımıyla Vozol Star 6000 Puff Bar son nefese kadar yoğun ve özgün muhteşem aromalarıyla karşınızda.

Elektronik sigara sektöründeki en son ve heyecan verici bol lezzetli yeni trend Puff Bar.
Bu yeni Elektronik sigara heyecanı, en sevdiğiniz likiti çektiğiniz anda başlayıp, yoğun ve zengin bir tadı olan; gayet tatmin edici pürüzsüz buharı ile herkesi cezbeden bir yapıya sahip. Normal e-sigaraların atomizer, likit, pil, coil, watt gibi sorunları ile uğraşmadan doğrudan ve hızlıca size keyif sunan bu cihazlar artık esigaralikiti.com ile güvenle sizlere ulaşıyor.

Elektronik sigara sektöründeki en heyecan verici ve en kolay kullanımlı en basit ve belkide en lezzetli seçenekler olan tek kullanımlık elektronik sigara, yani dilimize yerleşen tabiriyle puff bar, sıfır bakım gerektiren kompakt bir cihaz arayan herkes için ideal seçimdir. Yeni nesil puff barlar hem yeni kullanıcılar hem de eski kullanıcılar için oldukça güzel alternatifler sunuyor. esigaralikiti.com olarak, Elf Bar, Vozol, Dragbar, Tugpod ve Saltica gibi en iyi markaların orijinal ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Tek kullanımlık elektronik sigaralar yani bizdeki adıyla puff barlar, ilk çıktıkları dönemden bu yana çok yol kat ettiler ve ciddi bir piyasa edindiler. Nikotin oranlarında artık çok daha fazla seçenekler sunabilmelerinin yanında, sürekli geliştirilen teknolojileri, daha fazla puff ömürleri sunabilmeleri ve daha iyi buhar üretimi sağlamaya başlamış olmaları da daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmelerini sağlıyor. Ayrıca, aroma konusunda da çok başarılılar ve meyve, mentol, tütün ve tatlı karışımları ile de oldukça fazla lezzetli seçenek sunuyorlar.

Tek Kullanımlık Puff Bar Nedir?

Tek kullanımlık puff barlar, elektronik sigarayı ilk kez deneyenler için ucuz ve basit bir yoludur. Yeni nesil elektronik sigaralar arasında inanılmaz derecede ve hızla popüler olan bu nefes ile etkinleştirilen elektronik sigaralar, kullanım için sıfır deneyim gerektirir. Hemen alıp kullanılabilirler. Yeniden doldurulmaları gerekmez bazılarının ise yeniden şarj dahi edilmeleri gerekmez. Aslında, birçok insan için ihtiyaç duyacakları tek elektronik sigara türüdür. Tek kullanımlık, çok kompakttır ve ortalama olarak her cihaz 20 adet sigaradan daha uzun süre dayanır. Hele yeni nesilleri rahatlıkla 3-4 gün dayanmaktadır.

Tüm puff barlar ile önceden doldurulmuş olarak gelir ve kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir, likiti veya pili bittiğinde buhar üretmeyi durdurur ve daha sonra yenisi ile değiştirebilirsiniz. Bu cihazlar o kadar küçüktür ki yedek cihazı bile yanınızda taşımak kolaydır, böylece asla yarı yolda kalmazsınız.

En iyi Puff Bar Aroması Hangisi?

Puff Barların gelişen talebe ayak uydurmak için çok çeşitli tatları mevcuttur. Basit meyve ve mentol karışımları, zengin tütün mitleri ve hatta bildiğimiz gazlı içeceklerin veya tatlıların aromalarına sahip olanları vardır. Zevkiniz ve almak istediğiniz tat ne olursa olsun, sizin için mutlaka bir kullan at elektronik sigara vardır. Ayrıca, her seferinde yeni tatlar da deneyebilirsiniz.

Puff Bar ne kadar dayanır? Ömrü ne kadar?

Tek kullanımlık bu cihazlar, başlangıçta ortalama bir kullanıcıya tam bir gün dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak zaman içerisinde o kadar çok geliştiler ki artık 3-4 gün dayanabilecek olanları mevcut. Bununla birlikte, bu kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Çok sigara içiyorsanız, daha kısa ömürlü veya az sigara tüketiyorsanız daha uzun ömürlü olabilirler. Her tek kullanımlık elektronik sigara bir “nefes sayısı” vaat eder, daha yüksek nefes sayısı olan elektronik sigaralar daha uzun süre dayanır. Örneğin Elf Bar, vozol gibi markaların ürünlerinin 5000 nefese kadar dayandığını tahmin ediyor (her seferinde ne kadar uzun ve ard arda çekim yaptığınıza bağlı olarak). Hemen yenisini alamamanız ihtimaline karşın, yanınızda her zaman yedek bir tane taşımanızı öneririz. Birkaç kullanımdan sonra, kendi elektronik sigara alışkanlıklarınıza göre tek kullanımlık bir ürünün size ne kadar dayanacağını öğrenebilirsiniz.

Puff Barlar yeniden doldurulabilir mi?

Tek kullanımlık elektronik sigaralar yeniden doldurulmak üzere tasarlanmamıştır. Bu kadar basit ve kullanışlı olmalarının nedenlerinden biri de aslında budur. Bazı insanlar için klasik bir elektronik sigarayı yeniden doldurma fikri zorluk olarak görülüyor olabilir. Bu yüzden tasarlanan bu tek kullanımlık cihazlar normal koşullarda yeniden likit doldurulmasına izin vermezler. Bazı kullanıcılar içini açarak bu cihazları doldursa da asla ilk tadı vermezler. Ve bunu yapmak aslında risklidir. Kendiniz likit doldurabileceğiniz kompakt bir cihaz arıyorsanız, pod kitlerimizi öneririz. Pod cihazlarda, her bütçeye uygun kitlerle yeniden doldurulabilen çok sayıda seçenek vardır.

 

Sepet

Giriş Yapın

Hesabınız yok mu?